About us

Veislyno istorija prasidėjo 2001 metais, kai įsigijome pirmąją  gelsvą labradorę EGIDA TOTEMAS (Mitrą). Mitra buvo puiki pagalbininkė ančių medžioklėse, pakerėjo savo elgesiu, švelnumu, charakteriu bei protu. Tai buvo nuostabus augintinis,  kuris sužadino meilę labradorams, todėl netrukus pas mus namie atsirado šokoladinė labradorė Donna Dior Okeanas. Donna tapo daugkartine parodų nugalėtoja ( LT-LV-EST-BALT JCH, LT-EST-BY CH,LT JN’04, 4xCACIB,4xBOB). Šios dvi labradorės tapo mūsų veislyno pradininkėmis, kurių liniją veisiame iki šiol.

Donna Dior Okeanas
LT-LV-EST-BALT JCH, LT-EST-BY CH,LT JN’04, 4xCACIB,4xBOB

Mūsų labradorai – tai nuovokūs, protingi, lengvai dresuojami ir geidžiantys įtikti šeimininkui kompanionai. Jų stichija – vanduo, maudynės bet kokiu metų laiku, nardymas.  Gyvename didelėje sodyboje prie miško, todėl mūsų šunims suteikiamos visos sąlygos gyventi aktyviai – vandens telkinys, kuriame galima maudytis, erdvė, kurioje  nevaržomas judėjimas. Jau 20 metų aktyviai dalyvaujame parodose, ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje, esame išauginę ne vieną čempioną.

Veislynas „Medeinė“ registruotas Tarptautinėje kinologų federacijoje  ( Fédération Cynologique Internationale, FCI). Taip pat esame Lietuvos retriverių mylėtojų klubo bei Šiaulių Šunų mylėtojų klubo nariai. „Medeinė“ veislyno vardas paplitęs ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: mūsų veisimo šuniukai iškeliauja ir į kitas Europos šalis.

Mūsų veisimo šuniukai į naujus namus iškeliauja ne jaunesni nei 2 mėn. amžiaus, su kilmę liudijančiu FCI/LKD dokumentu, mikroschema, ES gyvūno pasu, skiepyti, pagal amžių kelis kartus dehelmintizuoti. Su naujaisiais šeimininkais pasirašome gyvūno perdavimo aktą, kuriuo naujasis šeimininkas įsipareigoja šuniuką tinkamai prižiūrėti, laiku skiepyti.

You will always see calmness, unconditional trust, and friendship in your labrador eyes.These puppies will make you happy in your everyday life: they can be good helpers at hunts and a perfect leaders at dog shows. A good health is inherited from their parents, which have all clinical elbow‘s and eyes researches.We provide information about *choosing the most suitable dog for you, *elementary knowledge for the owner, * training lessons, *preparing for the dog shows.