Apie mus

Veislyno istorija prasidėjo 2001 metais, kai įsigijome pirmąją  gelsvą labradorę EGIDA TOTEMAS (Mitrą). Mitra buvo puiki pagalbininkė ančių medžioklėse, pakerėjo savo elgesiu, švelnumu, charakteriu bei protu. Tai buvo nuostabus augintinis,  kuris sužadino meilę labradorams, todėl netrukus pas mus namie atsirado šokoladinė labradorė Donna Dior Okeanas. Donna tapo daugkartine parodų nugalėtoja ( LT-LV-EST-BALT JCH, LT-EST-BY CH,LT JN’04, 4xCACIB,4xBOB). Šios dvi labradorės tapo mūsų veislyno pradininkėmis, kurių liniją veisiame iki šiol.

Donna Dior Okeanas
LT-LV-EST-BALT JCH, LT-EST-BY CH,LT JN’04, 4xCACIB,4xBOB

Mūsų labradorai – tai nuovokūs, protingi, lengvai dresuojami ir geidžiantys įtikti šeimininkui kompanionai. Jų stichija – vanduo, maudynės bet kokiu metų laiku, nardymas.  Gyvename didelėje sodyboje prie miško, todėl mūsų šunims suteikiamos visos sąlygos gyventi aktyviai – vandens telkinys, kuriame galima maudytis, erdvė, kurioje  nevaržomas judėjimas. Jau 20 metų aktyviai dalyvaujame parodose, ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje, esame išauginę ne vieną čempioną.

Veislynas „Medeinė“ registruotas Tarptautinėje kinologų federacijoje  ( Fédération Cynologique Internationale, FCI). Taip pat esame Lietuvos retriverių mylėtojų klubo bei Šiaulių Šunų mylėtojų klubo nariai. „Medeinė“ veislyno vardas paplitęs ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: mūsų veisimo šuniukai iškeliauja ir į kitas Europos šalis.

Mūsų veisimo šuniukai į naujus namus iškeliauja ne jaunesni nei 2 mėn. amžiaus, su kilmę liudijančiu FCI/LKD dokumentu, mikroschema, ES gyvūno pasu, skiepyti, pagal amžių kelis kartus dehelmintizuoti. Su naujaisiais šeimininkais pasirašome gyvūno perdavimo aktą, kuriuo naujasis šeimininkas įsipareigoja šuniuką tinkamai prižiūrėti, laiku skiepyti.

Savo labradoro žvilgsnyje nuolatos matysite draugiškumą, besąlygišką pasitikėjimą, ramybę. Šie šuniukai džiugins Jus kasdieniniame gyvenime, gali būt puikiais pagalbininkais medžioklėse. Tvirta sveikata paveldima iš tėvų, kuriems atlikti klinikiniai sąnarių ir akių tyrimai. Norint išauginti gerą labradorą, šeimininkams būtina turėti atitinkamų žinių, todėl suteikiame išsamią informaciją: *tinkamo šuniuko pasirinkimas *pradžiamokslis labradoriuko savininkui *dresūros pamokėlės *pasiruošimas parodoms.